Agrovenkov o.p.s.
Informační středisko pro rozvoj zemědělství a venkova Pardubického kraje

Zemědělství – Pardubický kraj

Zemědělství – Pardubický kraj

14/02/24
23/11/23

Zemědělci jednali u jednoho stolu

PV

Zástupci krajských nevládních organizací Agrární komory (AK), Zemědělského svazu (ZS) a Asociace soukromého zemědělství (ASZ) se sešli v závěru minulého týdne v Chrasti. Společnost Agrovenkov ve spolupráci s radním Pardubického kraje pro zemědělství, venkov a životní prostředí Miroslavem Krčilem připravila pro zástupce produkčních zemědělců další kulatý stůl. Hlavními tématy byly otázka používání přípravků na ochranu rostlin (POR), protierozní opatření a dopady zvýšení daně z nemovitosti.

29/08/23

Krajská výstava ovcí a koz

PV

Krajská výstava ovcí a koz Pardubického kraje spojená s nákupním trhem plemenných beranů. Akce se koná dne 23.9.2023 od 8-14h v chovatelském centru Fitmin v Helvíkovicích, přijďte si užít chovatelský den !

21/10/22

AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o. pořádá „Den otevřených dveří“

smf

Dne 3. 11. 2022 od 9:00 hodin pořádá společnost AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o. „Den otevřených dveří“, kam jste všichni srdečně zváni. Připraven je bohatý program a množství aktuálních informací a novinek ze společnosti – informace z oblasti ochrany rostlin, mačkání kukuřičného zrna a ekonomiky výživy, novinky značky Jeantil, Müthing a představení sortimentu Güttler a Fliegl. Pokud bude počasí přát, budou na Vás čekat jízdy zručnosti s traktory Deutz-Fahr. Připraveno je rovněž pestré občerstvení a tombola.

29/12/21

Zemědělská a.s. Bystřec hledá kolegu/kolegyni na pracovní pozice

smf

Zemědělská a.s. Bystřec hledá kolegu/kolegyni na pracovní pozice Ředitel společnosti Provozní agronom Požadujeme:  Pozice Ředitel vysokoškolské vzdělání, znalost zemědělské problematiky, zkušenost s vedením pracovního kolektivu, možné je i středoškolské vzdělání  zemědělského směru s maturitou a odpovídající délka praxe Pozice Provozní agronom středoškolské vzdělání  zemědělského směru s maturitou pozice vhodná i pro absolventa VŠ Případní uchazeči […]