Agrovenkov o.p.s.
Informační středisko pro rozvoj zemědělství a venkova Pardubického kraje

PGRLF »

PGRLF

PGRLF

20/05/22

PGRLF otevírá nový program Podpora nákupu půdy

smf

Společnost PGRLF, a.s. otevírá nový program Podpora nákupu půdy Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. ve středu   1. června 2022 spustí příjem žádostí do programu Podpora nákupu půdy. Kolo programu bude ukončeno nejpozději na konci tohoto roku, tj. 31. prosince 2022. Nový program Podpora nákupu půdy je určen malým a středním podnikům zabývající […]

Zařazeno v Aktuality, PGRLF

26/04/22

Ministr zemědělství: Přesun Podpůrného a garančního rolnického a lesnického fondu uspoří až čtvrtinu nákladů za nájem

PV

Roční provozní úsporu až 3,5 milionu korun by mohlo přinést přesunutí sídla Podpůrného a garančního rolnického a lesnického fondu (PGRLF) do Brna. Vyplývá to z analýzy, jejíž zpracování zadal ministr zemědělství Zdeněk Nekula (KDU-ČSL).

01/03/22

PGRLF otevře 14. kolo programu Investiční úvěry Zemědělec

PV

Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. vyhlašuje nové kolo programu Investiční úvěry Zemědělec. 14. kolo programu bude spuštěno ve středu 16. března 2022 v 9:00 hodin.

Zařazeno v Aktuality, PGRLF

08/02/22

PGRLF spustí program Podpora nákupu půdy

PV

Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. otevře na jaře letošního roku nový program Podpora nákupu půdy formou podpory části úroků z úvěru podnikatelským subjektům v oblasti zemědělství.

11/11/21

Společnost PGRLF, a.s. stanovila sazby podpor pojištění

PV

Stanovení sazby podpor je nedílnou součástí poskytování finanční podpory pojištění v rámci programů PGRLF, a.s., které jsou určeny zemědělcům a lesníkům, kteří investují do pojištění jakožto do jednoho z nástrojů snížení rizik svého podnikání. Finanční podpora pojištění je poskytována těmto podnikatelům s cílem zpřístupnit právě pojistnou ochranu, a to ve formě úhrady části pojistného.

Zařazeno v Aktuality, Dotace, PGRLF

04/06/21

PGRLF součástí výstavy Naše Pole

smf

Společnost Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s., zve na zemědělskou výstavu Naše Pole, která se uskuteční 15.-16. června 2021 od 9.00 hod v Nabočanech u Chrudimi. Součástí prezentace PGRLF bude mimo jiné poskytování informací o programech PGRLF a poradenství pro podání žádostí.

Zařazeno v Aktuality, PGRLF

23/04/20

PGRLF vyhlašuje 11. kolo programu Investiční úvěry Zemědělec

Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. oznamuje, že dne 20. května 2020 spouští příjem žádostí do programu Investiční úvěry Zemědělec. Toto kolo bude otevřeno v 9.00 hodin. „Program Investiční úvěry Zemědělec se těší u zemědělců velké oblibě, což dokládá i fakt, že stanovená kvóta přijatých žádostí byla vždy naplněna během několika minut. Pro […]