Agrovenkov o.p.s.
Informační středisko pro rozvoj zemědělství a venkova Pardubického kraje

PGRLF »

PGRLF

PGRLF

16/03/23

Společnost PGRLF, a.s., upravuje pokyny programu Zemědělec

smf

V souladu se změnami právních předpisů Evropské unie společnost Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s., upravuje pravidla programu Zemědělec.

Zařazeno v Dotace, PGRLF

08/02/23

Společnost PGRLF, a.s., stanovila sazby podpor

smf

Společnost PGRLF, a.s., stanovila sazby podpor u programů Lesní hospodář, Zpracovatel dřeva, Zpracovatel a Podpora nákupu půdy.

Zařazeno v Aktuality, Dotace, PGRLF

30/01/23

Společnost PGRLF, a.s., stanovila sazby podpor u programů Lesní hospodář, Zpracovatel dřeva, Zpracovatel a Podpora nákupu půdy

PV

Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s., stanovil základní sazby podpor pro programy na podporu lesnictví, zpracování zemědělské produkce a nákupu zemědělské půdy za 4. čtvrtletí roku 2022.

Zařazeno v Aktuality, PGRLF

02/01/23

Společnost PGRLF, a.s., spouští nová pravidla programu Finanční podpora pojištění

PV

Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s., upravuje od 1. ledna 2023 pravidla pro poskytování podpor v rámci programu Finanční podpora pojištění.

Zařazeno v Aktuality, Dotace, PGRLF

09/12/22

Společnost PGRLF, a.s., otevírá od 1. ledna 2023 program Podpora nákupu půdy

smf

Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s., od  1. ledna 2023 opětovně spustí příjem žádostí do programu Podpora nákupu půdy. Kolo programu bude ukončeno nejpozději na konci roku, tj. 31. prosince 2023.

08/11/22

Ministr Nekula: Podpory z PGRLF jsou efektivně použité peníze. Dvě miliardy korun od státu vygenerují v zemědělství investice v objemu třináct miliard

PV

Na rozvoj a modernizaci podnikání mohou zemědělci a potravináři využít národní podpory z Podpůrného a garančního rolnického a lesnického fondu (PGRLF). V rozpočtu na příští rok se na tyto účely ministrovi zemědělství podařilo vyjednat dvě miliardy korun, což je o miliardu víc, než navrhovalo Ministerstvo financí. Tyto peníze pomohou žadatelům například s dlouhodobými investicemi, nákupem zemědělské techniky a s náklady spojenými s úhradou pojištění.

Zařazeno v Aktuality, PGRLF

21/10/22

Společnost PGRLF, a.s., stanovila sazby podpor za 3. čtvrtletí roku 2022

smf

Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s., stanovil základní sazby podpor pro programy na podporu lesnictví, zpracování zemědělské produkce a podporu nákupu půdy za 3. čtvrtletí roku 2022. Sazby se týkají žádostí přijatých v období od 1. 7. 2022 do 30. 9. 2022. Konkrétně se jedná o programy Lesní hospodář, Zpracovatel dřeva, Zpracovatel a […]

Zařazeno v Aktuality, Dotace, PGRLF

19/10/22

PGRLF, a.s., ukončila 15. kolo příjmu žádostí do programu Investiční úvěry Zemědělec

PV

Společnost Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s., otevřela již 15. kolo programu Investiční úvěry Zemědělec. Pro toto kolo byl stanoven limit 250 přijatých žádostí. Tato kvóta byla naplněna, a tímto se dané kolo programu uzavírá.

Zařazeno v Aktuality, PGRLF