Agrovenkov o.p.s.
Informační středisko pro rozvoj zemědělství a venkova Pardubického kraje

Právní pomoc potravinám

01/04/20

Vážení členové,  rádi bychom Vás informovali o tom, že jsme společně s partnerem PKČR, advokátní kanceláří PEYTON legal, dnes spustili webový projekt Právní pomoc potravinám – https://help.potravinycesko.cz/.  Projekt má za cíl v nelehké době pandemie koronaviru (COVID-19) poskytnout členům PKČR – českým provozovatelům potravinářských podniků a ostatním producentům potravin, kteří jsou zasaženi současnou krizí či vynakládají obrovské […]

Vážení členové, 

rádi bychom Vás informovali o tom, že jsme společně s partnerem PKČR, advokátní kanceláří PEYTON legal, dnes spustili webový projekt Právní pomoc potravinám – https://help.potravinycesko.cz/

Projekt má za cíl v nelehké době pandemie koronaviru (COVID-19) poskytnout členům PKČR – českým provozovatelům potravinářských podniků a ostatním producentům potravin, kteří jsou zasaženi současnou krizí či vynakládají obrovské úsilí k udržení zásobování obchodů a obyvatel, bezplatné právní poradenství o základních právních otázkách souvisejících se současnou situací. 

Web Právní pomoc potravinám obsahuje databázi zadaných právních otázek a daných odpovědí řazenou do jednotlivých témat. Databáze je vytvářena z jednotlivých dotazů tazatelů a lze v ní vyhledávat.

Nenajde-li odpověď na svůj dotaz, neváhejte jej položit na webu přes tlačítko „Zeptejte se“. Bude-li Váš dotaz odpovídat účelu projektu, právníci z advokátní kanceláře PEYTON legal jej pro Vás zodpoví.

 

Zdroj: Potravinářská komora ČR